חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמאמריםמוסך הסדר או פרטי? איפה לטפל ברכב

מוסך הסדר או פרטי? איפה לטפל ברכב

 

צריך לתקן את הרכב? רגע לפני שאתה נוסע או גורר את הרכב למוסך שלך, נסביר למה כדאי לך לבדוק אם הוא מוסך הסדר, ומה כדאי לקחת בחשבון אם תבחר לטפל ברכב במוסך שאינו בהסדר.

מה זה בכלל מוסך הסדר?
מוסך הסדר הוא מוסך שנמצא תחת הסכם עבודה עם חברה
לביטוח רכב, בנוסף לפיקוח ולמעקב של משרד התחבורה מעצם היותו מוסך מורשה. במסגרת אותו הסכם חברת הביטוח מפנה מבוטחים לאותו מוסך.
הסדרי התשלום נעשים באופן ישיר בין חברת הביטוח לבין מוסך ההסדר, תוך השתתפות עצמית ידועה וקבועה של המבוטח שאיננה יכולה להשתנות, כך שלפחות הטרדה הזו יורדת לך מהראש באופן אוטומטי. מוסכי הסדר נמצאים כמובן תחת פיקוח ומעקב של חברות לביטוח רכב.

מה היתרונות שבטיפול במוסך הסדר?
ביטוח רכב מקיף מאפשר ללקוח לטפל ברכבו בעת הצורך במוסך הסדר, או במוסך מורשה לפי בחירתו, אז למה לבחור דווקא במוסך הסדר? עצם הסכם העבודה בין חברת הביטוח למוסך מהווה רווח משולש, ללקוח, למוסך עצמו ולחברת הביטוח.
המוסך מקבל לקוחות רבים מחברת הביטוח מבלי להוציא כסף על שיווק ופרסום, חברת הביטוח מקבלת בתמורה מחירים זולים לטיפול ברכב מצד המוסך, והלקוח נהנה מראש שקט, מרכב חילופי למשך כל תקופת התיקון, ובעיקר לא צריך לדאוג שעלות ההשתתפות העצמית שלו תזנק.
בנוסף, שירותים נלווים נוספים כמו רחיצת הרכב לאחר התיקון, וכמובן מתן אחריות מלאה לתיקון עצמו- כל אלה ועוד ניתנים באופן אוטומטי במסגרת ההסדר בין החברה לביטוח רכב לבין המוסך, ותהיה פטור מהגשת בקשות ספציפיות, ומשוחרר מרדיפה אחרי המוסך.
חשוב לדעת שחברות לביטוח רכב נמצאים בהסדר עם כמות גדולה של מוסכים, כך שתוכל להתייעץ, לבדוק, ולבחור באיזה מוסך הסדר תרצה לטפל מבין רשימת המוסכים המוצעים לך.

האם לפסול מראש מוסכים שאינם בהסדר?
אם אתה מטפל ברכב שלך במוסך שאינו נמצא בהסדר ביטוח רכב, קיימת האפשרות לטפל ברכב במוסך המוכר וטוב.
עם זאת, חשוב לדעת שעלות התיקון תיקבע על ידי שמאי מטעם חברת הביטוח מראש, ובמידה ועלות התיקון תתייקר במהלך התיקון חברת הביטוח איננה מתחייבת לשלם את ההפרש.
עוד דבר שחשוב שלדעת, הוא שהתשלום לא נעשה באופן מיידי, ותצטרך להסדיר את עניין התשלום מול המוסך שלך, כשחברת הביטוח תזכה אותך כעבור שלושה חודשים.

למידע נוסף והצטרפות השאירו פרטים

למידע נוסף והצטרפות השאירו פרטים
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?