חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתחיסכון והשקעותחיסכון לכל מטרהעל המוצרגמל להשקעהאודות גמל להשקעה

אודות גמל להשקעה

תמיד רצית לחסוך סכום קבוע מדי חודש או להפקיד לחיסכון סכום חד פעמי ולשנות את מסלול החיסכון בהתאם לצרכיך?

קופת גמל להשקעה הינה קופת גמל חדשה ואטרקטיבית, המציעה לחוסכים בה את כל היתרונות  שקיימים בקופת הגמל המוכרת המסורתית, ביחד עם האפשרות למשוך את הכספים שנצברו בה בכל עת, בתשלום מס על הרווחים בלבד וללא תשלום קנס על פירעון מוקדם.
קופת גמל להשקעה מציעה, לחלופין, למשוך את הכספים לאחר גיל שישים, כקצבה חודשית פטורה ממס.


יתרונות רבים נוספים של קופת גמל להשקעה מציבים אותה כאפיק השקעה משתלם במיוחד:

  • ניתן לנייד את קופת הגמל לכל חברה וללא תשלום נוסף - גמישות בניוד כספי החיסכון שנמצאים בקופת הגמל להשקעה, בין חברה אחת לחברה אחרת ללא תשלום מס או קנס כלשהו.
  • הטבות מס- הפקדה חודשית לקופת הגמל מתגמלת את החוסך שכן רוב הסכום פטור ממס ונכנס ברובו לחיסכון. אלו הבוחרים למשוך את הכסף כקצבה חודשית לאחר גיל 60 נהנים מפטור מלא ממס.
  • מסלולי השקעה מגוונים לבחירת החוסך - ניתן לבחור במסלול השקעה סולידי, או נועז יותר, או לשלב בין מסלולי ההשקעה השונים.  מסלול סולידי הינו מסלול שקלי כמו צמוד מדד, כמעט ללא סיכון, אך גם ללא רווחים גדולים. מסלולים נועזים יותר הם מסלולי השקעות במניות או במטבע חוץ, בהם הסיכון גדול יותר אך גם יכול להניב רווחים גבוהים. ניתן להעביר את הקופה בין מסלולים תוך שלושה ימי עסקים ללא אירוע מס.
  • כל אדם בכל גיל יכול לפתוח קופת גמל, ולהפקיד אליה סכום חודשי או חד פעמי, ללא סכום הפקדה מינימלי. כמו כן קופת גמל להשקעה מתאימה לאלו המעוניינים בחסכון לטווח קצר או בינוני, שכן הכספים נזילים בכל עת ואינם מחייבים בקנס, וגם לאלו המעוניינים לחסוך לטווח ארוך, היכולים למשוך מהכספים פנסיה חודשית לאחר גיל 60 או את כל הסכום ללא קנס. 
  • ניתן למנות מוטבים בקרן הגמל להשקעה, ולקבוע  כי הם הזכאים הבלעדיים לכספי החיסכון. כמו כן קופת הגמל להשקעה הינה מסלול חיסכון אטרקטיבי להורים שרוצים לחסוך עבור ילדיהם.
  • אפשרות להפקיד בכמה קופות גמל במקביל, עד לתקרה של 70,000 ₪.
  • אפשרות ללקיחת הלוואה בתנאים מצויינים – רבות מקופת הגמל להשקעה מציעות הלוואה על חשבון הקופה בריביות נמוכות במיוחד, פריים או פריים מינוס חצי. סכום ההלוואה הוא עד 80 אחוזים מהכספים ולתקופה של עד 7 שנים, כאשר במהלך תקופה זו ממשיכים כספי הקופה לצבור רווחים.


מה ההבדל בין קופת גמל להשקעה לעומת חיסכון בפק"מ בבנק שלי?
קופת גמל להשקעה מציעה חיסכון לטווח ארוך בריבית אטרקטיבית – ריבית דריבית, ודמי ניהול נמוכים לעומת כל חיסכון בבנק המציע ריבית אפסית וכרוך בעלויות גבוהות
למי מתאימה קופת גמל?חיסכון בקופת גמל מתאים לכל מי שרוצה לחסוך עבורו, או עבור בני משפחתו לטווח ארוך,  שכירים ועצמאים כאחד
האם יש סכום מינימום להפקדה?

 

אין סכום מינימום להפקדה בקופת גמל, וניתן להפקיד עד 70,000 ₪ בשנה לחוסך
האם אני יכול להפסיק להפקיד בחודשים קשים כלכלית?
מחכה לתשובת גורם מקצועי
מה ההבדל בין קופת גמל לחיסכון ובין פוליסת חיסכון בחברת ביטוח?

 

טבלת השוואה בין קופת גמל להשקעה לפוליסות חיסכון:
פוליסות חיסכון קופת גמל להשקעה 
אין הגבלה הכסף נזיל אין הגבלה הכסף נזיל תקופת חיסכון
תשלום מס במועד משיכת הכספים  * עד גיל 60 תשלום מס במועד משיכת הכספים
* משיכת כספים לאחר גיל 60- פטור ממס על הרווחים הטבות מס
ללא תשלום קנס ללא תשלום קנס קנס על משיכה מוקדמת
לא ניתן לנייד את הכספים לחברה אחרת ניתן לנייד את הכספים מחברה לחברה גמישות בניוד כספים ניתן למשוך את הכספים באופן חד פעמי בלבד אפשרות למשיכת כספים כקצבה חודשית או כסכום חד פעמי אופן משיכת כספים

 

הצטרף והתחל לחסוך עוד היום בקופת גמל להשקעה באיילון נאמנים – החיסכון הטוב ביותר עבורך, בסוכנות הטובה ביותר. מלא את הטופס ונחזור אליך לקבלת הצעה לחסכון בקופת גמל להשקעה המתאימה בדיוק להגשמת החלומות שלך

לקבלת שירות מתקדם ומידע מקיף ,זמין, מקצועי ורחב ניתן למלא את הטופס בעמוד זה או להתקשר לטלפון 1-700-55-05-06 ואחד ממומחי הפרישה שלנו באיילון נאמנים ישמחו לסייע.

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?

מעניין? רוצה לשמוע עוד פרטים?
איך קוראים לך?
מה כתובת המייל שלך?
Phone Pref
מה מספר הטלפון שלך?
Venture Code